Usługi stolarskie Warszawa

Usługi stolarskie Warszawa

Korzystając wyłącznie z usług sprawdzonych pracowni stolarskich, oferujemy wyśmienitej jakości meble robione pod wymiar do każdego projektu. Gwarantujemy, że współpracujący z naszą warszawską firmą specjaliści są prawdziwymi mistrzami obróbki drewna i płyty i są w stanie podjąć się realizacji praktycznie każdego zlecenia.

Co oferujemy?

Potrzebna jest zabudowa szafy? Poszukujesz kogoś, kto przeprowadzi montaż paneli, desek podłogowych albo blatów w kuchni? A może konieczne jest wstawienie okien w nowym budynku? Bez względu na to, jakie są Twoje oczekiwania, gwarantujemy, że fachowcy z firmy BFC HOME będą potrafili je spełnić!

Świadczymy rozmaite usługi stolarskie na terenie Warszawy i jej okolic, a skorzystanie z naszej oferty to gwarancja uzyskania mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. W trakcie realizacji zlecenia bierzmy pod uwagę wszelkie preferencje i oczekiwania Klienta oraz doradzamy, jakie rozwiązania będą w danej sytuacji najlepsze. Oprócz projektowania szaf, mebli kuchennych czy blatów stołowych oferujemy również usługi stricte wykończeniowe, jak np. montaż desek podłogowych, paneli czy wstawianie stolarki okiennej i drzwiowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, a efekty naszych prac zawsze znajdują uznanie w oczach Klientów. Możemy zapewnić, że dla współpracujących z nami stolarzy nie ma rzeczy niemożliwych! Przekonaj się sam!

W zakres naszych usług wchodzi:

  • Montaż szaf, mebli kuchennych i łazienkowych;
  • Wstawianie okien i drzwi - tak zewnętrznych, jak i wewnętrznych;
  • Montaż blatów (w razie potrzeby również wycinanie w nich otworów);
  • Układanie podłóg: paneli, parkietów i desek.
Zobacz inne realizacje
hydraulika
Prace hydrauliczne
Vector Smart Object

Z nami hydraulika przestaje być wyzwaniem. Z łatwością podołamy instalacjom w starym jak i nowym budownictwie.

uslugi_glazurnicze
Usługi glazurnicze
Vector Smart Object

Potrafimy ułożyć najbardziej skomplikowane wzory płytkowe. Świadczymy usługi glazurnicze na najwyższym poziomie.

Usługi gipsowe
Vector Smart Object

Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymyślnym projektom ścian oraz sufitów.

montaz_ogrodowy
Montaż ogrodowy
Vector Smart Object

Z łatwością zadbamy o Państwa przyjemność z korzystania z ogrodu. Zamontujemy wszelkie produkty ogrodowe i tarasowe.

uslugi_elektryczne
Usługi elektryczne
Vector Smart Object

Zapewnimy zaawansowany montaż instalacji elektrycznych lub też proste prace instalacyjne, ale zawsze na najlepszym poziomie wykonania.

uslugi_stolarskie
Usługi stolarskie
Vector Smart Object

Korzystając wyłącznie ze sprawdzonych pracowni stolarskich, oferujemy Państwu wyśmienitej jakości meble robione pod wymiar do każdego projektu.

prace_malarskie
Prace malarskie
Vector Smart Object

Malujemy na różne kolory, na różne sposoby, ale zawsze starannie i na najwyższym poziomie.

background

PAWEŁ ZIENKIEWICZ

Project manager BFC Home

Zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BFC Global Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Pontonierów 5/4 , 00-910 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przygotowania wyceny na podstawie informacji zawartych w formularzu wyceny (podstawa przetwarzania danych to podjęcie działań poprzedzających zawarcie umowy, na żądanie osoby, z którą ta umowa ma być zawarta). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przygotowania wyceny, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli przygotować dla Ciebie wycenę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.