FIRMA REMONTOWA

Misją naszej firmy jest zapewnienie najwyższego standardu świadczonych usług przy każdym realizowanym projekcie.

Firma wykończeniowo-remontowa BFC Home powstała w 2007 roku. Nasz zespół został złożony ze specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu świadczymy usługi na poziomie najlepszej ekipy.

Zatrudniamy specjalistów od każdej dziedziny prac budowlanych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wierzymy, że tylko tacy specjaliści są w stanie wykonać prace na najwyższym poziomie jakości.

Zakres naszych prac obejmuje wykańczanie wnętrz od instalacji elektrycznych, hydrauliki, malowania czy prac glazurniczych po montaż podłóg drewnianych i desek tarasowych. Nasz wykwalifikowany zespół zapewni konsultacje na miejscu budowy, omówi Twoje potrzeby i pomysły oraz przedstawi najlepsze rozwiązania.

DLACZEGO MY?

Jako profesjonalna firma godna zaufania, obiecujemy spełnić następujące zobowiązania:

  • Przejrzystość i stabilność warunków umowy
  • Efektywne zarządzanie czasem i terminami
  • Stały nadzór kierownika projektu
  • Odbiory wewnętrzne
  • Gwarancja na wykonywane usługi
  • Ubezpieczenia od wszelkich niepożądanych zdarzeń
  • Pewna współpraca i bezproblemowy przepływ informacji w trakcie projektu
0
Istnienia firmy BFC Home
0
Profesjonalistów w zespole
0
Niedotrzymanych terminów
0
+
Zrealizowanych zleceń

Zgodnie z misją firmy, świadczymy usługi kompleksowo, z wykorzystaniem fachowej wiedzy oraz najwyższej jakości materiałów. Naszą działalność cechuje pasja, rzetelność i solidność wykonania, a także pozytywne nastawienie do pracy.

Celem naszej firmy remontowej jest zadowolenie klienta, a także satysfakcja z realizowanych zadań, do których podchodzimy zawsze w sposób indywidualny i profesjonalny. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych prac.