Usługi gipsowe Warszawa

Usługi gipsowe Warszawa

Czy istnieje jakaś usługa budowlano-wykończeniowa, której nie jesteśmy w stanie zrealizować? Obawiamy się, że nie – dla naszych specjalistów po prostu nie ma rzeczy niemożliwych! A zatem jeśli chcesz postawić lub wyburzyć ścianę z płyt gipsowych, zamontować dekoracyjny sufit podwieszany czy zaszpachlować nierówności, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Trwałe zabudowy z płyt gipsowych

Tego typu konstrukcje coraz częściej pojawiają się we wnętrzach domów i mieszkań. I nic dziwnego, mało który materiał jest tak plastyczny i łatwy w montażu, jak płyty G/K. Z ich pomocą w szybki sposób dokonamy renowacji każdego pomieszczania. Nierówności, widoczne instalacje, zburzone mury lub zbyt wysoki sufit i bardzo mało czasu na dokończenie remontu? Nie ma problemu, postawimy zabudowę G/K. Zniknie konieczność wykonywania wszelkich prac mokrych, co przyspieszy realizację zlecenia i ograniczy powstały w trakcie remontu bałagan. Zbudujemy dla Ciebie ścianki dekoracyjne, działowe lub wygłuszające, a także sufity podwieszane (zarówno klasyczne, jak i z wnękami lub półkami na oświetlenie LED). Chcesz zaadaptować poddasze? A może konieczne jest wyburzenie ścian i budowa nowych? Jesteśmy do Twoich usług!

Szpachlowanie i inne usługi gipsowe

Wyburzyliśmy ścianę, postawiliśmy nową i najchętniej przystąpilibyśmy do tapetowania czy malowania. Jednak przed tym konieczne jest jeszcze odpowiednie przygotowanie podłoża. Bez wygładzenia nierówności, ukrycia pęknięć i dziur po zawieszonych uprzednio obrazach czy zaszpachlowania przewodów nie ma co przystępować do dalszych prac wykończeniowych i dekoracyjnych. Konieczne jest zatem usunięcie istniejących powłok oraz zagruntowanie podłoża za pomocą masy naprawczej. Gdy już wykonamy te prace, możemy przejść do szpachlowania, gładzenia i szlifowania. Jednak musimy pamiętać, że inne rodzaje masy zastosujemy przy spoinowaniu płyt gipsowych, a inne przy wykonywaniu powłok wyrównawczych i wygładzających na dekoracyjnym suficie podwieszanym. Brzmi skomplikowanie, prawda? Bez obaw, firma BFC Home z Warszawy zajmie się tym za Ciebie!

Usługi gipsowe w BFC Home – co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Wyburzanie ścian;
  • Szpachlowanie;
  • Zabudowy z płyt G/K dekoracyjne, działowe, wygłuszające;
  • Sufity podwieszane: proste lub owalne, jedno- i wielopoziomowe pod oświetlenie LED;
  • Tynki wapienne i kwarcowe wewnętrzne metodą tradycyjną lub natryskową (usługa dla Klientów komercyjnych).
Zobacz inne realizacje
hydraulika
Prace hydrauliczne
Vector Smart Object

Z nami hydraulika przestaje być wyzwaniem. Z łatwością podołamy instalacjom w starym jak i nowym budownictwie.

uslugi_glazurnicze
Usługi glazurnicze
Vector Smart Object

Potrafimy ułożyć najbardziej skomplikowane wzory płytkowe. Świadczymy usługi glazurnicze na najwyższym poziomie.

Usługi gipsowe
Vector Smart Object

Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymyślnym projektom ścian oraz sufitów.

montaz_ogrodowy
Montaż ogrodowy
Vector Smart Object

Z łatwością zadbamy o Państwa przyjemność z korzystania z ogrodu. Zamontujemy wszelkie produkty ogrodowe i tarasowe.

uslugi_elektryczne
Usługi elektryczne
Vector Smart Object

Zapewnimy zaawansowany montaż instalacji elektrycznych lub też proste prace instalacyjne, ale zawsze na najlepszym poziomie wykonania.

uslugi_stolarskie
Usługi stolarskie
Vector Smart Object

Korzystając wyłącznie ze sprawdzonych pracowni stolarskich, oferujemy Państwu wyśmienitej jakości meble robione pod wymiar do każdego projektu.

prace_malarskie
Prace malarskie
Vector Smart Object

Malujemy na różne kolory, na różne sposoby, ale zawsze starannie i na najwyższym poziomie.

background

PAWEŁ ZIENKIEWICZ

Project manager BFC Home

Zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BFC Global Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Pontonierów 5/4 , 00-910 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przygotowania wyceny na podstawie informacji zawartych w formularzu wyceny (podstawa przetwarzania danych to podjęcie działań poprzedzających zawarcie umowy, na żądanie osoby, z którą ta umowa ma być zawarta). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przygotowania wyceny, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli przygotować dla Ciebie wycenę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.