Prace hydrauliczne Warszawa

Prace hydrauliczne Warszawa

Remont, niezależnie od tego, jak bardzo zaawansowany by on nie był, warto zlecić wykwalifikowanej ekipie. Dotyczy to również wszelkiego rodzaju prac hydraulicznych. Tylko doświadczeni, dysponujący odpowiednią wiedzą i sprzętem fachowcy są w stanie wykonać usługę w sposób szybki i zgodny z wszelkimi wymaganiami technicznymi.

BFC Home z Warszawy – nie boimy się żadnych wyzwań!

Instalacja centralnego pieca gazowego? Montaż armatury łazienkowej? Wymiana pompy ciepła? Nasi specjaliści podołają każdemu zadaniu zarówno w starym, jak i w nowym budownictwie. Świadczmy różnorodne prace hydrauliczne. Projektujemy i dostosowujemy do wymagań Klienta systemy wodno-kanalizacyjne, w tym rozwiązania firmy Boryszew, KAN czy REHAU oraz modernizujemy tradycyjne rury miedziane i stalowe. Montujemy nowoczesne kotły centralne gazowe i olejowe, piece, a także pompy ciepła. Nie ma przed nami tajemnic również ogrzewanie podłogowe. Jeśli chodzi o kuchnię, to możemy w niej zainstalować krany, zlewozmywaki czy podłączyć zmywarkę do naczyń. Zajmujemy się również montażem tzw. białej armatury łazienkowej, czyli umywalek, sedesów, różnego typu wanien, brodzików i kabin prysznicowych (w tym wpuszczanych w podłogę) oraz dedykowanych zestawów baterii.

Dlaczego warto podjąć współpracę z nami?

Bez względu na to, czy potrzebujesz kogoś, kto tylko zmodernizuje centralne instalacje gazowe, czy też poszukujesz ekipy, która podłączy armaturę łazienkową albo założy ogrzewanie podłogowe w nowym mieszkaniu, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasi specjaliści znają się na wszelkich rurach, złączkach, filtrach, pompach ciepła i innych urządzaniach, których montaż wymaga fachowej wiedzy i umiejętności. Gwarantujemy, że przeprowadzimy prace hydrauliczne szybko i zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Co wchodzi w zakres świadczonych przez nas usług? Praktycznie wszystko, co ma bliższy lub dalszy związek ze słowem “hydraulika”. Założenie ogrzewania podłogowego, gazowego, pompy ciepła, centralnego pieca czy armatury łazienkowej przebiegnie szybko i bez żadnych nieprzewidzianych awarii, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług firmy BFC Home.

Przeprowadzamy następujące prace hydrauliczne:

  • Zaprojektowanie i instalacja ogrzewania podłogowego;
  • Montaż armatury łazienkowej;
  • Wymiana pomp ciepła;
  • Podłączanie systemów sanitarnych;
  • Instalacja centralnego ogrzewania, kotłów gazowych i olejowych;
  • Modernizacja systemów wodno-kanalizacyjnych.

W skrócie: hydraulika nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Zobacz inne realizacje
hydraulika
Prace hydrauliczne
Vector Smart Object

Z nami hydraulika przestaje być wyzwaniem. Z łatwością podołamy instalacjom w starym jak i nowym budownictwie.

uslugi_glazurnicze
Usługi glazurnicze
Vector Smart Object

Potrafimy ułożyć najbardziej skomplikowane wzory płytkowe. Świadczymy usługi glazurnicze na najwyższym poziomie.

Usługi gipsowe
Vector Smart Object

Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymyślnym projektom ścian oraz sufitów.

montaz_ogrodowy
Montaż ogrodowy
Vector Smart Object

Z łatwością zadbamy o Państwa przyjemność z korzystania z ogrodu. Zamontujemy wszelkie produkty ogrodowe i tarasowe.

uslugi_elektryczne
Usługi elektryczne
Vector Smart Object

Zapewnimy zaawansowany montaż instalacji elektrycznych lub też proste prace instalacyjne, ale zawsze na najlepszym poziomie wykonania.

uslugi_stolarskie
Usługi stolarskie
Vector Smart Object

Korzystając wyłącznie ze sprawdzonych pracowni stolarskich, oferujemy Państwu wyśmienitej jakości meble robione pod wymiar do każdego projektu.

prace_malarskie
Prace malarskie
Vector Smart Object

Malujemy na różne kolory, na różne sposoby, ale zawsze starannie i na najwyższym poziomie.

background

PAWEŁ ZIENKIEWICZ

Project manager BFC Home

Zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BFC Global Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Pontonierów 5/4 , 00-910 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przygotowania wyceny na podstawie informacji zawartych w formularzu wyceny (podstawa przetwarzania danych to podjęcie działań poprzedzających zawarcie umowy, na żądanie osoby, z którą ta umowa ma być zawarta). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przygotowania wyceny, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli przygotować dla Ciebie wycenę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.