Układanie płytek, glazury i kamienia - usługi glazurnicze Warszawa

Układanie płytek, glazury i kamienia - usługi glazurnicze Warszawa

Istnieją takie prace wykończeniowe, których wykonanie lepiej powierzyć specjalistom. Z pewnością należą do nich usługi glazurnicze. Wydawać by się mogło, że szlifowanie i układanie płytek, cięcie kamienia czy terakoty nie jest zbyt skomplikowane, jednak warto pamiętać, że ostateczny efekt zależy od precyzji pracy oraz zastosowania odpowiednich technik i narzędzi. Tylko podsiadający pewną wprawę fachowcy są w stanie położyć podłogę i wykończyć ściany w sposób estetyczny i nie wymagający żadnych poprawek.

Usługi glazurnicze z BFC Home

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego warto zlecić wykończenie podłóg i ścian akurat nam? Cóż, możemy tylko powiedzieć, że naprawdę znamy się na swojej pracy i jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej oryginalnych projektów. Karo, chevron, jodełka - nie straszne nam skomplikowane wzory, gdyż układanie kamienia, glazury i terakoty nie ma przed nami tajemnic. Z pomocą posiadanych narzędzi i sprzętu najwyższej klasy możemy dociąć kafelki do potrzebnego wymiaru, i zeszlifować je czy wykonać w nich niezbędne otwory na meble, armaturę lub instalacje sanitarne. W przypadku bardziej skomplikowanych projektów wykorzystujemy technologię Water-Jet, czyli obróbkę materiałów za pomocą wody. Dzięki temu uzyskujemy precyzję nieosiągalną przy stosowaniu tradycyjnych technik. Bez względu na to, czy poszukujesz kogoś, kto ułoży kamienne płytki na podłodze w kuchni, czy chcesz wykończyć ściany w łazience, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W zakres naszych usług wchodzi:

  • Układanie glazury, terakoty, kamienia i płytek;
  • Cięcie i wykonywanie otworów pod meble, armaturę i instalacje sanitarne;
  • Szlifowanie płytek pod kątem
  • Szlifowanie płytek pod kątem.
Zobacz inne realizacje
hydraulika
Prace hydrauliczne
Vector Smart Object

Z nami hydraulika przestaje być wyzwaniem. Z łatwością podołamy instalacjom w starym jak i nowym budownictwie.

uslugi_glazurnicze
Usługi glazurnicze
Vector Smart Object

Potrafimy ułożyć najbardziej skomplikowane wzory płytkowe. Świadczymy usługi glazurnicze na najwyższym poziomie.

Usługi gipsowe
Vector Smart Object

Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymyślnym projektom ścian oraz sufitów.

montaz_ogrodowy
Montaż ogrodowy
Vector Smart Object

Z łatwością zadbamy o Państwa przyjemność z korzystania z ogrodu. Zamontujemy wszelkie produkty ogrodowe i tarasowe.

uslugi_elektryczne
Usługi elektryczne
Vector Smart Object

Zapewnimy zaawansowany montaż instalacji elektrycznych lub też proste prace instalacyjne, ale zawsze na najlepszym poziomie wykonania.

uslugi_stolarskie
Usługi stolarskie
Vector Smart Object

Korzystając wyłącznie ze sprawdzonych pracowni stolarskich, oferujemy Państwu wyśmienitej jakości meble robione pod wymiar do każdego projektu.

prace_malarskie
Prace malarskie
Vector Smart Object

Malujemy na różne kolory, na różne sposoby, ale zawsze starannie i na najwyższym poziomie.

background

PAWEŁ ZIENKIEWICZ

Project manager BFC Home

Zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BFC Global Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Pontonierów 5/4 , 00-910 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przygotowania wyceny na podstawie informacji zawartych w formularzu wyceny (podstawa przetwarzania danych to podjęcie działań poprzedzających zawarcie umowy, na żądanie osoby, z którą ta umowa ma być zawarta). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przygotowania wyceny, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli przygotować dla Ciebie wycenę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.