Remonty mieszkań Warszawa

Usługi elektryczne

Zajmujemy się zarówno zaawansowanym montażem instalacji elektrycznych, jak i prostymi pracami instalacyjnymi. Wszystko robimy z niezwykłą rzetelnością i wykorzystaniem odpowiedniej wiedzy.
Dlatego każde powierzone nam zadanie jest zawsze na najwyższym poziomie wykonania.
Żadna usługa elektryczna nie jest dla nas zbyt skomplikowana. Zapewnimy Ci wsparcie od zamontowania gniazdka czy włącznika, po zaawansowane systemy inteligentnego domu. 

Co oferujemy?

  • wykonujemy inteligentne instalacje dla domu/mieszkania oraz systemy alarmowe
  • nasze instalacje są niezawodne i bezpieczne, wykonywane według nowych technik elektroinstalacji
  • działamy w zakresie montażu nowych instalacji elektrycznych oraz wszelkiego rodzaju przeróbek instalacji istniejących w twoim domu lub mieszkaniu

Nasza firma wykonuje również instalacje alarmowe i proste sieci IT dla biura, gabinetów medycznych, firm usługowych lub podmiotów gospodarczych.
Posiadamy wszystkie uprawnienia do wykonywania instalacji, przeróbek, przyłączy elektrycznych oraz montażu skrzynek rozdzielczych, osprzętu RTV/AGD i oświetlenia tradycyjnego lub w technologii LED.

Potrzebujesz remontu mieszkania? Wszystkim się zajmiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Zmienimy Twoje mieszkanie nie do poznania!

background

PAWEŁ ZIENKIEWICZ

Project manager BFC Home

Zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BFC HOME Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Łucka 15 lok. 1204, 00-842 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.