Remont domu Warszawa:

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych remontach domów na terenie Warszawy i okolic. Rozumiejąc, jak ważny jest remont domu, przygotowaliśmy procesy do obsługi tych projektów w sposób maksymalizujących wartość dla klienta. Jedną z najważniejszych wartości przy remontach domów jest utrzymanie reżimu kosztowego przy zachowaniu jakości wykonywanych prac, które zostaną ukończone w nieprzekraczalnym terminie. Jeżeli, posiadasz projekt wykonawczy od architekta, posłuży on nam jako mapa do stworzenia Twojego wnętrza. Jeśli, nie masz jeszcze projektu, możesz skorzystać z usług współpracujących z nami architektów. W tym celu po poznaniu Twoich potrzeb wspólnie wybierzemy model współpracy.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie a specjalista z naszej firmy przyjedzie na miejsce inwestycji w celu wykonania szczegółowej wyceny prac (bezpłatnie). Jeśli posiadasz projekt, prześlij do nas mailowo, a my niezwłocznie po jego otrzymaniu przystąpimy do przygotowania kosztorysu.

Dlaczego warto zrobić remont Twojego domu z nami?

  • Ponieważ chcemy zostać twoim partnerem będącym ekspertem w procesie remontu domu. Rola nasza nie ogranicza się do wykonaniu prac wykończeniowych, ale również pomagamy naszym klientom utrzymać harmonogram prac całej inwestycji związanej z remontem domu.
  • W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres oferowanych usług od prac remontowych po wykonanie zabudów stolarskich czy prac związanych z instalacją elementów szklanych.
  • Jesteśmy firmą, która jest transparentna dla naszych klientów, pracowników, i dostawców. Dzięki temu klienci nie są zaskakiwani dodatkowymi pracami, czy innymi cenami.

Przygotowanie projektu / jeśli już masz
lub nie potrzebujesz zaczynasz od punktu 2.

Przygotowanie kosztorysu prac,
na podstawie projektu lub oględzin
miejsca inwestycji.

Podpisanie umowy wraz
z szczegółowym hormonogramem prac.

Rozpoczęcie
prac wykończeniowych.

Realizacje

Zobacz inne realizacje
hydraulika
Prace hydrauliczne
Vector Smart Object

Z nami hydraulika przestaje być wyzwaniem. Z łatwością podołamy instalacjom w starym jak i nowym budownictwie.

uslugi_glazurnicze
Usługi glazurnicze
Vector Smart Object

Potrafimy ułożyć najbardziej skomplikowane wzory płytkowe. Świadczymy usługi glazurnicze na najwyższym poziomie.

Usługi gipsowe
Vector Smart Object

Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymyślnym projektom ścian oraz sufitów.

montaz_ogrodowy
Montaż ogrodowy
Vector Smart Object

Z łatwością zadbamy o Państwa przyjemność z korzystania z ogrodu. Zamontujemy wszelkie produkty ogrodowe i tarasowe.

uslugi_elektryczne
Usługi elektryczne
Vector Smart Object

Zapewnimy zaawansowany montaż instalacji elektrycznych lub też proste prace instalacyjne, ale zawsze na najlepszym poziomie wykonania.

uslugi_stolarskie
Usługi stolarskie
Vector Smart Object

Korzystając wyłącznie ze sprawdzonych pracowni stolarskich, oferujemy Państwu wyśmienitej jakości meble robione pod wymiar do każdego projektu.

prace_malarskie
Prace malarskie
Vector Smart Object

Malujemy na różne kolory, na różne sposoby, ale zawsze starannie i na najwyższym poziomie.

background

PAWEŁ ZIENKIEWICZ

Project manager BFC Home

Zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BFC Global Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Pontonierów 5/4 , 00-910 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przygotowania wyceny na podstawie informacji zawartych w formularzu wyceny (podstawa przetwarzania danych to podjęcie działań poprzedzających zawarcie umowy, na żądanie osoby, z którą ta umowa ma być zawarta). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przygotowania wyceny, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli przygotować dla Ciebie wycenę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.