Remonty mieszkań Warszawa

Usługi gipsowe

Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej skomplikowanym projektom ścian oraz sufitów.
Chcesz wyburzyć ścianę, przestawić ją, a może dobudować? Zajmiemy się tym.

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż i obróbkę wszelkiego rodzaju zabudowy typu G/K:

  • proste i specyficzne zabudowy z płyt gipsowych
  • sufity podwieszane wielopoziomowe, jednopoziomowe proste i owalne
  • budowanie ścianek gipsowych w technologiach działowych lub wygłuszających
  • szpachlowanie, obróbka ścian i sufitów

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Budujemy i montujemy najbardziej skomplikowane ścianki dekoracyjne, sufity podwieszane oraz z wnękami lub półkami na oświetlenie LED. Zajmujemy się montażem ścianek działowych z wygłuszeniem oraz montażem płyt G/K z izolacją na poddaszach do adaptacji na pomieszczenia użytkowe.

W ramach współpracy z klientami komercyjnymi nasza firma wykonuje także tynki wapienne i kwarcowe wewnętrzne metodą tradycyjną oraz natryskową.

Potrzebujesz remontu mieszkania? Wszystkim się zajmiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Zmienimy Twoje mieszkanie nie do poznania!

background

PAWEŁ ZIENKIEWICZ

Project manager BFC Home

Zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BFC Global Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Pontonierów 5/4 , 00-910 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przygotowania wyceny na podstawie informacji zawartych w formularzu wyceny (podstawa przetwarzania danych to podjęcie działań poprzedzających zawarcie umowy, na żądanie osoby, z którą ta umowa ma być zawarta). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przygotowania wyceny, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli przygotować dla Ciebie wycenę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.