Remonty mieszkań Warszawa

Prace hydrauliczne

Prace hydrauliczne najlepiej powierzyć specjalistom, którzy wykonają je z chirurgiczną precyzją, dokładnością, profesjonalizmem i przede wszystkim znają się na tym. Z nami hydraulika przestaje być wyzwaniem.
Z łatwością podołamy instalacjom zarówno w starym, jak i w nowym budownictwie.

Zajmujemy się montażem i przeróbkami instalacji wszystkich typów systemów wodno-kanalizacyjnych, montowanych na rynku ogólnopolskim, m.in.: Boryszew, KAN, REHAU oraz tradycyjnych (miedziany lub stalowy). Montujemy również odpływy liniowe, które w dzisiejszych czasach zastępują niewygodne i przestarzałe brodziki prysznicowe. Oferujemy także biały montaż podstawowej armatury łazienkowej (miski wc, umywalki, baterie nadtynkowe, grzejniki) oraz kuchennej. Nie sprawiają nam trudności montaże najnowszych i najbardziej skomplikowanych zestawów prysznicowych podtynkowych, hydromasaży i nowoczesnych wanien wolnostojących bądź wanien wpuszczanych w zabudowy.

Zajmujemy się również wykonaniem nowoczesnych instalacji sanitarnych oraz grzewczych:

  • instalacje ogrzewania podłogowego
  • instalacje centralnego ogrzewania
  • instalacje gazowe i olejowe
  • pompy ciepła

W skrócie: hydraulika nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Potrzebujesz remontu mieszkania? Wszystkim się zajmiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Zmienimy Twoje mieszkanie nie do poznania!

background

PAWEŁ ZIENKIEWICZ

Project manager BFC Home

Zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BFC HOME Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Łucka 15 lok. 1204, 00-842 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.